Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путіна у Берліні готуються зустріти протестами

Очільника Кремля не приймали в Берліні вже чотири роки.

Вечеря у нормандському форматі. Ангела Меркель сьогодні прийматиме в себе лідерів Франції, України та Росії. Готувалися до цієї зустрічі довго і її учасники остаточно домовилися лише напередодні. Останнім свою згоду дав очільник Кремля Володимир Путін, йдеться в ТСН.12.00.

Востаннє нормандська четвірка на найвищому рівні збиралася торік у жовтні в Парижі. Проте прориву у переговорах очікувати важко. Напередодні навіть Ангела Меркель попросила не мати зависоких очікувань від "нормандської вечері". Мінські домовленості зайшли в глухий кут і Меркель та Олланд роблять усе, щоби цей процес зрушити.

Україна наполягає, що ключовим елементом є безпека – тривале припинення вогню, контроль кордону, встановлення безпеки силами озброєної міжнародної місії. Росія очікує від України виконання політичної частини Мінську – проведення місцевих виборів на окупованих територіях, надання їм автономного статусу та амністії бойовикам. Результат переговорів залежатиме і від позиції Берліна і Парижа.

До останнього можливість цієї зустрічі була під питанням. Підтвердити її змогли буквально за день.

Розпочнуться переговори увечері – спочатку о 18.30 за Києвом буде зустріч Меркель, Олланда і Порошенка, і тільки потім до кола приєднається російський президент.

Володимира Путіна не приймали в Берліні вже як чотири роки. Зустріти його в Берліні зараз готуються і протестною демонстрацією.

Після переговорів запланована прес-конференція, однак очевидно у ній братиме участь тільки Меркель і Олланд.

Несподіваний для міжнародної преси організаційний момент – на переговори і навіть заключну прес-конференцію не пускають жодну камеру, усе зніматиме тільки один канал німецького центрального телебачення.

Тривати переговори можуть довго і навіть до ранку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції