Рада зняла недоторканність з нардепа Дубневича і дозволила його арешт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Недоторканність зняли за поданням Рябошапки.

Верховна Рада України на засіданні 31 жовтня за поданням Генпрокуратури зняла недоторканність для притягнення до відповідальності народного депутата від групи ”За майбутнє” Ярослава Дубневича.

"За" проголосували 332 народних депутати. Після цього за надання згоди на затримання Дубневича проголосувало 241. За арешт - 229 депутатів. Генпрокурор Рябошапка запевнив, що Дубневича не будуть затримувати прямо у залі Верховної Ради.

За версією слідства, нардеп разом із спільниками вивчив попит і ціни на ринку стрілочних переводів і заволодів частиною засобів філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" під час продажу продукції за завищеною ціною.

Зокрема, слідство вважає, що кошти були отримані контрольованими народним депутатом та його спільниками юридичними особами через узгоджене завищення ціни під час реалізації стрілочної продукції на адресу філії, при цьому народним депутатом неодноразово було використано своє службове становище в інтересах пов’язаних з ним осіб. В подальшому грошові кошти були використані спільниками на власний розсуд.

30 жовтня парламентський Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР направив на розгляд парламенту матеріали щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Дубневича.

Як повідомлялося, генпрокурор Руслан Рябошапка підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності чинного народного депутата. . Сам фігурант називає провадження політично вмотивованим і пов’язує його з відмовою голосувати за потрібні владі закони.

Відео Генпрокурор направив у Раду подання на депутата Ярослава Дубневича

Генпрокурор Руслан Рябошапка каже, що справа стосується корупції в "Укрзалізниці" та розкрадання 93 мільйонів гривен. Сам же фігурант  називає провадження  політично вмотивованим і пов’язує його з відмовою голосувати за закон про ВРП.   

Генпрокурор направив у Раду подання на депутата Ярослава Дубневича

Залиште свій коментар

Вибір редакції