Садовий розповів подробиці допиту в ГПУ

Дата публікації
Перегляди
489
Садовий розповів подробиці допиту в ГПУ

УНІАН

У справі посадовець проходить як свідок.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про причину його виклику на допит до Генеральної прокуратури.

Про це він повідомив журналістам після допиту у ГПУ, передає Еспресо.TV.

За його словами, сьогодні він був збентежений запитаннями з боку слідчих у справі будівництва індустріального парку у Львові, тому що вони "вбивають будь-який інвестиційний клімат в державі".

Садовий наголосив, що у цій справі він проходить як свідок.

"Всі наші дії відповідають чинному законодавству. Я так вбачаю, що весь цей процес, має на меті, напевно, не допустити реалізацію цього проекту, тому що він робиться у Львові", - зауважив мер.

Нагадаємо, мера Львова Андрія Садового у вівторок, 4 липня, викликали на допит до Генеральної прокуратури України. Про це очільник міста повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook. Садовий пояснив, що провадження пов'язане з інвестиційним проектом голландської компанії CTP, що перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком в промзоні Рясне-2.  

За словами чиновника, іноземці планують викупити землю під парком за 52 млн грн та інвестувати в тамтешню інфраструктуру 50 млн євро, створивши при цьому понад 3000 нових робочих місць. 

Садовий звинуватив "державну машину" у тому, що та "порушує кримінальну справу і починає маски-шоу у всіх причетних установах, шукає кримінал там, де його нема і бути не може".

Садовий вимагає визнати Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації

Садовий вимагає визнати Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації