Садового викликали на допит до ГПУ

Справа пов'язана з інвестиційним проектом голландської компанії CTP.

Мера Львова Андрія Садового у вівторок, 4 липня, викликали на допит до Генеральної прокуратури України.

Про це очільник міста повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Чиновник написав у соцмережі: "О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру (вул. Петлюри 7/9). Справа "Держава Україна проти індустріального парку у Львові".

Садовий пояснив, що провадження пов'язане з інвестиційним проектом голландської компанії CTP, що перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком в промзоні Рясне-2.

О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру (вул. Петлюри 7/9). Справа "Держава Україна проти індустріального парку у Львові"....

Опубліковано Андрій Садовий 3 липня 2017 р.

За словами чиновника, іноземці планують викупити землю під парком за 52 млн грн та інвестувати в тамтешню інфраструктуру 50 млн євро, створивши при цьому понад 3000 нових робочих місць. 

Садовий звинуватив "державну машину" у тому, що та "порушує кримінальну справу і починає маски-шоу у всіх причетних установах, шукає кримінал там, де його нема і бути не може". 

Чиновник також заявив, що "буде боротися за цей проект". 

Раніше повідомлялося, що у Львові на площі Ринок відбулося загальноміське віче, де виступ мера Андрія Садового намагалися зірвати криками та звинуваченнями. На адресу чиновника вигукували "Ганьба!", Шахрай!", "Годі брехати Львову, мешканцям Львова" тощо. 

ВідеоУ Львові сталася штовханина під час організованого Садовим громадського віче

Залиште свій коментар