СБУ затримала Мосійчука

СБУ затримала Мосійчука

Арешт Мосійчука. / Фото: Громадське ТБ

Силовики вивели радикала із приміщення Ради на внутрішнє подвір'я, а потім відвезли в кортежі з декількох автівок. 

Бійці Служби безпеки України затримали екс-радикала Ігора Мосійчука, докази отримання хабара якого в Раді продемонстрував генпрокурор Віктор Шокін.

Під час операції затримання свого соратника лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко намагався перешкоджати. Водночас, він наголосив, що на засідання фракції було вирішено, що Мосійчук сам добровільно здасться.

Через деякий час Мосійчук таки вийшов до силовиків. Зазначимо, що під час затримання СБУ намагалася прорватися в кабінет Мосійчука, однак Ляшко нікого не пускав.

Затриманого Мосійчука вивели на внутрішнє подвір'я Ради. А потім дуже швидко вивезли на декількох автівках. Куди відвезли екс-радикала - наразі невідомо.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман раніше підписав постанову, що дозволяє залучити заарештувати Мосійчука. Про це заявив лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

17 вересня Верховна Рада України проголосувала за рішення про притягнення до кримінальної відповідальності і арешт народного депутата від фракції "Радикальна партія" Ігоря Мосійчука.

Верховна Рада проголосувала за арешт депутата Ігоря Мосійчука

Верховна Рада проголосувала за арешт депутата Ігоря Мосійчука

Після оприлюднення Генеральним прокурором України відео, на якому Мосійчук вимагає і отримує хабар, спікер Володимир Гройсман запропонував невідкладно включити питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності і арешту народного депутата до порядку денного.

Рада більшістю голосів підтримала цю пропозицію, після чого було одразу ухвалено відповідну постанову.

Мосійчука впіймали на хабарі

Мосійчука впіймали на хабарі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація