Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада підтримала законопроекти Порошенка про Донбас. Як голосували депутати

Законопроекти найбільше підтримали депутати від БПП.

Сьогодні, 6 жовтня, Верховна Рада України проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини Донбасу.

Так, у першому читанні Рада ухвалила президентський законопроект про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (№7163)

За це рішення проголосували 233 народних депутатів із 335, зареєстрованих у сесійній залі. Від БПП за законопроект проголосувало найбільше депутатів – 114, а проти – ніхто. Від «Народного фронту» законопроект підтримав 71 депутат, від позафракційних – 19, тоді як проти – 3.

Також «за» проголосувало 17 депутатів від «Радикальної партії» і 12 від «Волі народу».

Своєю чергою, «Опозиційний блок» виступив «проти», за що проголосувало 24 нардепи. Також четверо народних обранці від «Самопомочі» не підтримали цей законопроект.

Щодо законопроекту 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", то за нього проголосувало 229 із 337 народних депутатів, зареєстрований в сесійній залі.

Зокрема, ”за” проголосували 122 депутати із фракції БПП, 59 – із фракції ”Народного фронту”, 9 – із фракції ”Опозиційного блоку”, по одному депутату із фракції ”Самопомочі” та з фракції Радикальної партії. Із групи ”Відродження” за даний закон проголосували 19 депутатів, із групи ”Воля народу” – 8. Не голосувала в повному складі фракція ”Батьківщини”.

Залиште свій коментар

Вибір редакції