Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій закрив засідання Ради

За його словами, в залі Ради неймовірно складно працювати.

Голова Ради Андрій Парубій закрив сьогоднішнє засідання парламенту.

Про це повідомляє УНІАН.

“На жаль, технічно в залі неймовірно складно працювати. Я хочу повідомити, що згідно ст. 51 Регламенту і з технічних обставин я змушений зараз закрити ранкове засідання Верховної Ради України”, - сказав спікер.

Порядком денним передбачалося, що Година запитань до уряду відбудеться від 11.00 до 12.00. 

Проте, орієнтовно до 11.30 депутати розглядали проекти постанов, після чого спікер вибачився перед тими кількома представниками уряду, які вже були в сесійній залі. 

Нагадаємо, сьогодні, 6 жовтня, Рада проголосувала за законопроект №7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".  Згідно з цим Законом тимчасово, на строк, що закінчується через один рік від дня набрання чинності Законом України ”Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей”, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням ВР. 

Окрім цього 233 народних депутати проголосували у першому читанні за законопроект №7163 про реінтеграцію Донбасу. Із попередньої президентської версії була вилучена згадка про Мінські домовленості. Це уточнення стосується того, що по всьому тексту законопроекту зняти всі положення, де називаються Мінські домовленості, замінивши їх на резолюцію Ради безпеки ООН, ухвалену у зв’язку з російською збройною агресією на Донбасі. 

ВідеоСутички під Радою під час голосування за закон про реінтеграцію Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції