"Слуга народу" відкриває навчальний центр у центрі Києва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На навчання запрошені 470 депутатів місцевих рад та 24 голови ОТГ.

Партія "Слуга народу" запускає роботу власного навчального центру на базі КВЦ "Парковий" у Києві, де будуть навчати нардепів, голів ОТГ та депутатів місцевих рад.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Ви вже знаєте, що "Слуга народу" організує постійний навчальний центр на базі КВЦ "Парковий". Від березня розпочнуться навчальні програми із законодавчої роботи і медіатренінги", - написала вона.

За словами Кравчук, студентами "школи" стануть не лише народні депутати.

"15-16 лютого ми проведемо тренінг для голів ОТГ та депутатів місцевих рад на тему децентралізації. Поговоримо про схожості та відмінності між ОТГ і місцевими радами, що не проходили процес об‘єднання. Розглянемо управлінську структуру громади. Пояснимо місце та роль депутатського корпусу в управлінні регіонами. Окрему увагу приділимо бюджетному процесу та економічному розвиткові громад", - додала нардепка.

Також Кравчук зазначила, що на навчання запрошені 470 депутатів місцевих рад та 24 голови ОТГ, які були обрані від "Слуги народу" у грудні 2019 року.

"Серед тренерів: Андрій Осіпов – провідний експерт Інституту Політичної Освіти з роботи місцевих рад; Іван Лукеря – радник прем‘єр-міністра України, експерт Інституту Політичної Освіти з роботи з ОТГ; Олександр Слобожан – виконавчий директор Асоціації міст та громад України", - резюмувала вона.

Ви вже знаєте, що "Слуга Народу" організує постійний навчальний центр на базі КВЦ "Парковий". З березня розпочнуться...

Опубликовано Yevheniya Kravchuk Среда, 5 февраля 2020 г.

Нагадаємо, одразу після парламентських виборів тоді ще майбутні депутати від "Слуги народу" з'їхалися до Трускавця на тижневе навчання.

Семінари-тренінги для новообраних народних депутатів відтепер відбуватимуться також і за кордоном, у США. Про це повідомила заступниця голови парламентської фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції