Суд ухвалив вердикт у справі ГПУ проти представника НАБУ

Катерину Везелєву визнали винною.

Заступницю керівника відділу Національного антикорупційного бюро визнали винною в суміщенні посад. Катерина Везелєва має сплатити штраф у 8,5 тисяч гривень і віддати державі 18 тисяч, які вона заробила на лекціях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Солом'янський суд Києва визначив, що тренінги – це не викладацька діяльність, а тому держслужбовець не має права їх проводити. Разом із тим, Везелєвій дозволили і далі працювати в Антикорупційному бюро. Представники обвинувачення залишилися задоволені вироком і наголосили, що звільнення з посади в даному випадку не є обов'язковим.

ВідеоОдну з чиновниць НАБУ визнали винною у суміщенні посад

Жінка, яка рік тому влаштувалася в НАБУ, але прочитала кілька курсів з гендерної рівності у приватному фонді, себе винною не визнає і подаватиме апеляцію. "Я абсолютно не погоджуюсь з рішенням, яке сьогодні прозвучало. Я сподіваюсь на те, що, мабуть, в апеляційному суді вирішать, що тренер на заході – це викладацька діяльність", - заявиа Везелєва.

Як уже повідомлялося, Везелєва в приватному фонді Фридриха Еберта прочитала студентам курс із лідерства та гендерної рівності, завдяки чому збагатилася на 18 тисяч гривень. За договором, вона виконувала роботу тренера на заході, яка полягала у наданні викладацьких послуг. На суді останні стали темою розбрату, бо 172-а стаття кодексу про адмінпорушення дозволяє держслужбовцю вчителювати. Однак представники ГПУ наполягають, що тренінг не є викладацькою діяльністю, тому посадовець НАБУ із зарплатою 32 тис. гривень підзаробляла політико-просвітницькою діяльністю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: