Суд зняв арешт з коштів та майна компанії Курченка

Дата публікації
Перегляди
3937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд зняв арешт з коштів та майна компанії Курченка

Суд зняв арешт на все майно компанії Курченка / Фото: Cтатус Кво

Рішення суду стосується грошових коштів та майна компанії СЄПЕК.

Господарський суд Києва через півтора року зняв арешт з грошових коштів та майна компанії СЄПЕК, підконтрольної скандально відомому бізнесмену Сергію Курченку.

Як повідомляє УНІАН, відповідне рішення суд ухвалив 30 листопада 2015 року. Згідно з постановою, компанії "Інтертрансгруп", за ініціативою якої влітку 2014 року суд заарештував усе майно компанії Курченка, у вересні 2015 року було відмовлено в продовженні арешту.

Тому, як зазначається в матеріалах справи, вимога футбольного клубу "Металіст", який також належить Курченку, на зняття арешту з усіх активів бізнесмена обґрунтована, і суд не бачить підстав для подальшого арешту активів.

Суд також зняв арешт з грошових коштів і майна компаній "Муйне", "Анкора-торг", "Амадіна", "Айнам", "Амінамі", "Хіган", "Алконост" і безпосередньо самого футбольного клубу "Металіст".

Нагадаємо, у травні 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що компанії, які входять в холдинг Сергія Курченка СЄПЕК, за попередні два роки ввезли за фіктивними документами на територію України понад 5 млн тонн нафтопродуктів на суму 36 млрд грн.

Зараз Курченка оголошено в міжнародний розшук, і правоохоронні органи вживають заходів з його затримання.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3937
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація