Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурков лише створював вигляд переговорів щодо України - експерт

Мовляв, Сурков ніколи не мав можливості вказувати ФСБ чи ГРУ.

Наразі невідомо, які наслідки слід очікувати після виходу дипломата Владислава Суркова з процесу переговорів щодо України з боку Росії, оскільки він не був уповноважений йти на будь-які поступки і лише створював вигляд переговорного процесу.

Про це заявив старший директор Penn Biden Center, колишній помічник глави Пентагону Майкл Карпентер, - пише Укрінформ.

"Неможна сказати, щоб Сурков був уповноважений йти на якісь поступки у своїх переговорах з (Куртом - ред.) Волкером, тож не певний, що це все дійсно означає для України. Сурков ніколи не мав можливості вказувати ФСБ чи ГРУ, як діяти на місцях на Донбасі, тому він здебільшого просто робив вигляд переговорів", - зазначив експерт.

 

ВідеоЯкими для України виявилися результати зустрічі Нуланд та Суркова

Таким чином йдеться про висловлювання заступника глави МЗС Росії Григорія Карасіна про те, що "Росія і США взяли паузу в контактах щодо України".

Нагадаємо, що у своїй останній статті для "Российской газеты" Сурков написав, що Росія приречена на геополітичну самотність. На його думку, анексія Криму Росією - переламний момент в історії для РФ. "З 2014 року і далі простягається невизначено довгий новий час, епоха 14+, в яку нам належить сто (двісті? триста?) років геополітичної самотності", - написав помічник Путіна.

Таким чином, окупація півострову віддалила Росію від Європи, але і Азією Москва не стане. 

Також слід зазначити, що Сурков - головний перемовник від Кремля на переговорах зі спеціальним представником Держдепу США по Україні Куртом Волкером, який 14 травня відвідає України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції