Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місія ООН на Донбасі розблокує Мінські угоди - Волкер

Політика США щодо окупованої української території є незмінною.

Окупація Криму Росією стала причиною серйозних порушень прав людини на півострові, переконаний представник Держдепартаменту з питань України Курт Волкер.  

Повідомляє "Радіо Свобода".

"Наша політика щодо Криму очевидна – ми не визнаємо зараз та не визнаємо в майбутньому здійснену Росією анексію Криму. Вторгнення Росії та окупація цього регіону призвели до серйозних порушень прав людини", – сказав Волкер.

Спецпредставник Держдепартаменту наголосив щодо неконтрольованої урядом частини території України, що "миротворчі сили ООН можуть розблокувати виконання Мінських угод і привести до відновлення контролю України над її територією".

Раніше спецпредставник США підкреслив, що "стримування Росії від подальшої агресії", це те, чого хотіли би добитися Сполучені Штати і союзники. Надання Україні зброї та посилення її оборонного потенціалу спрямоване не на те, щоб атакувати або провокувати Росію, про що кажуть противники цієї ідеї, а на те, щоб стримувати РФ від розширення агресії. 

ВідеоКурт Волкер заявив, що удар по Сирії не має відгукнутися на Донбасі

Спецпредставник Америки з питань України, заявив, що відносини Вашингтона та Москви наразі надзвичайно важкі, але справи на Близькому Сході і в Україні - різна річ. Дипломат заявив, що хоча бачить проблемою російське фінансування та військову підтримку бойовиків в зоні АТО, але не вважає, що Кремль готує новий наступ найближчим часом.

Курт Волкер заявив, що удар по Сирії не має відгукнутися на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції