Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецпредставник США Волкер розповів, коли відвідає Україну

Дипломат планує відвідати зону бойових дій на Донбасі.

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер планує відвідати Україну у травні.

Про він повідомив під час зустрічі із закордонними журналістами у Центрі міжнародної преси Держдепартаменту США, передає Радіо Свобода.

"Ми ще опрацьовуємо дати, і все виглядає так, що це буде десь в середині травня. Я відвідаю ще і схід України, не тільки Київ", - сказав Волкер.

Спецпредставник США планує побувати у зоні бойових дій. Разом із тим він не готовий поки що сказати, чи відвідає Росію і чи будуть в нього якісь зустрічі з російськими посадовцями.

Нагадаємо, востаннє Курт Волкер був в Україні у січні цього року. Він провів декілька зустрічей, зокрема з президентом України Петром Порошенком та секретарем РНБО Олександром Турчиновим.

Після того Волкер відправився на зустріч із помічником президента РФ Владиславом Сурковим. У Кремлі ще перед переговорами закликали не чекати якихось результатів від тієї зустрічі.

ВідеоРосія змінила свою позицію щодо миротворців на Донбасі після зустрічі з Куртом Волкером

Після зустрічі з представником Сполучених Штатів у Дубаї представник Кремля Владислав Сурков заявив буквально таке: нинішній пакет американських пропозицій виглядає "придатним для реалізації". За словами Суркова, є детальний план розгортання миротворчої місії, прив'язаний до реалізації політичних пунктів Мінських угод.

Росія змінила свою позицію щодо миротворців на Донбасі після зустрічі з Куртом Волкером

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції