ТСН розшукала маєток Януковича в Росії

ТСН розшукала маєток Януковича в Росії

Стати сусідом Януковича можна за 60 млн рублів

Місцеві жителі називають українського втікача "довбаним сусідом".

Будинок утікача Віктора Януковича в Ростові-на-Дону розташований у закритому котеджному містечку та перебуває під державною охороною. Сусідами розшукуваного українця є полковник ФСБ, заможні бізнесмени, радник губернатора і мер одного з російських міст, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти приїхали за адресою, котру надав сам Янукович, коли запрошував для проведення з ним слідчих дій працівників української Генпрокуратури. Про місце розташування будинку розповіли в оточенні самого втікача.

Котеджне містечко з сімох будинків розташоване за великим парканом і межує з юридичним інститутом російського МВС, який у народі називають просто "школа поліції".

Ця територія пильно охороняється. Ворота відчиняють лише для господарів маєтків. Придбати тутешнє житло можна за 60 млн російських рублів. Це майже мільйон євро.

Місцеві жителі називають містечко VIP-поселенням. А самого Януковича – "довбаним сусідом". "Він нам потрібен, цей Янукович? Тут своїх вистачає", - кажуть жителі Ростова.

Один із жителів самого котеджного містечка підтвердив у телефонній розмові, що в одному з будинків мешкає колишній український посадовець. Однак уточнити, де саме оселився Янукович, він не зміг.

Водночас вказана Януковичем для слідчих ГПУ адреса на загальнодоступних картах котеджного містечка не позначена. Наймовірніше, це пов'язано із секретністю.

Тим часом вирішується доля української власності колишнього можновладця. Так, днями стало відомо, що недобудований палац Януковича на мисі Айя в анексованому Криму буде переданий управлінню справами президента РФ. Спочатку планувалося, що палац дістанеться Севастополю. Там хотіли облаштувати санаторій або пансіонат.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

ТСН знайшла особняк Януковича у Ростові-на-Дону

ТСН знайшла особняк Януковича у Ростові-на-Дону

Повʼязані теми:

Наступна публікація