Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У БПП розповіли, що робитимуть з офшорами

При цьому, у БПП готові також підтримати створення тимчасової слідчої комісії щодо офшорів

У парламентській фракції БПП розповіли про розробку механізму  роботи з офшорами та деофшоризації, якою займається робоча група. Про це сьогодні повідомив перший заступник фракції Ігор Кононенко, пише "Українська правда".

Окрім того, за словами Кононенка, робоча група також напрацьовує законопроекти щодо офшорів, які скоро планують направити на розгляд парламенту. Зокрема, основним завданням документів буде визначення терміну "контрольована іноземна компанія" (КІК), на які і планують перетворити офшори.

"Ключове питання цих законопроектів – це визначення терміну, який вже існує в багатьох країнах світу, так званої КІК – контрольованої іноземної компанії і врегулювання питання щодо володіння громадянами країни такою компанією. Ключове питання – це не те, чи є у громадянина України закордонна компанія, чи її немає. А ключове питання, чи податки від діяльності такої компанії платилися в Україні", - сказав Кононенко.

При цьому, посадовець також наголосив, що у БПП готові підтримати ініціативу опозиції щодо створення тимчасової слідчої комісії щодо офшорів.

Нагадаємо, заступник генерального директора корпорації "Рошен" Сергій Зайцев є беніфіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd, зареєстрованої на Британських Віргінських островах. Зайцев також є співвласником ТОВ "Центрально-Європейська Кондитерська Фабрика". При цьому, адреса реєстрації Зайцева: Київ, вул. Електриків 29-а. Саме за цією адресою на Рибальському острові в Києві зареєстроване ціле гніздо фірм старих друзів: Порошенка, Кононенка, Зайцева, Свинарчука (Гладковського). За цією адресою знаходиться штаб-квартира заводу "Ленінська кузня", акціонером якої є президент України Петро Порошенко, а компанія "Рошен" зареєстрована за адресою: м.Київ, вул. Електриків, 26/9.

Залиште свій коментар

Вибір редакції