Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі вирішили, що "списку Савченко" не існує

У Путіна відмовилися коментувати можливе введення санкцій через справу української льотчиці і депутата.  

У Кремлі вирішили не коментувати питання, пов'язане з санкційним "списком Савченко", оскільки вважають, що його не існує.

"Ви знаєте, жодного "списку Савченко" немає. Давайте з цього виходити. Тому й годі говорити щодо цього. Поки що немає предмету для коментарів", - сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає Інтерфакс-Росія.

Вчора, 17 березня президент Петро Порошенко у Брюсселі передав лідерам ЄС санкційний "список Савченко", який вже потрапив до рук журналістів. У цьому документі є 46 прізвищ. Перелік санкцій, які пропонується ввести, м'якший, ніж у версії євродепутатів. Також в українському тексті немає прізвища Володимира Путіна, який очолює документ авторства європейських політиків.

Раніше депутати Європарламенту опублікували лист до верховного представника ЄС з питань закордонних справ Федеріки Могеріні із закликами ввести санкції проти президента Росії і ще 28 осіб за справу Надії Савченко. Депутати пропонують покарати людей, які причетні до затримання і перевезення в Росію української льотчиці. У документі йдеться про заборону в'їзду таким особам в ЄС, заморожування їх банківських активів і вилучення майна, знайденого на території Євросоюзу. Російський президент – перший номер у списку з 29 імен. Саме йому, впевнені європейські депутати, належить політичне рішення у справі Савченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції