Український "список Савченко" м'якший за версію євродепутатів

Прізвища Путіна в ньому немає взагалі, твердять журналісти, котрі бачили документ.

До рук журналістів уже потрапив український варіант "списку Савченко", переданий президентом Петром Порошенко лідерам Євросоюзу. В цьому документі 46 прізвищ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перелік санкцій, котрі пропонується запровадити, м'якший, ніж у версії євродепутатів. Також в українському тексті немає прізвища Володимира Путіна, котрий очолює документ авторства європейських політиків.

Окрім передачі "списку Савченко", Порошенко також звітував про виконання Україною всіх вимог щодо скасування віз для короткотермінових поїздок в Європу. Тепер у квітні Єврокомісія має виступити із законодавчою ініціативою, після чого питання перейде на розгляд у Раду ЄС та Європарламент.

Крім цього, відбулися тристоронні перемовини глави української держави із Ангелою Меркель та Франсуа Олландом. Партнери по "Нормандській четвірці" підтвердили, що санкції ЄС проти Росії будуть збережені до повного виконання Москвою мінських домовленостей.

Ще одна зустріч, на якій Порошенко обговорював санкції проти Росії, була з прем'єром Угорщини. Україна намагається підтримувати консультації з Віктором Орбаном, оскільки угорського прем'єра називають одним із симпатиків Путіна та прихильником скасування санкцій проти Росії.

ВідеоПорошенко передав лідерам Євросоюзу український варіант "списку Савченко"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: