Уряд схвалив відставку Саакашвілі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністри погодилися звільнити главу області. 

Кабінет міністрів України під час засідання підтримав відставку глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Рішення було ухвалене під час розгляду кадрових питань, пише "Українська правда". При цьому, у порядку денному останнім пунктом вказувалася лише загальна інформація -  "Кадрові питання". 

Тепер відставку Саакашвілі своїм підписом має затвердити президент Петро Порошенко. 

Нагадаємо, 7 листопада, Саакашвілі оголосив про свою відставку. Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів.  Саакашвілі не збирається їхати з Одеси через "свої справи".

Президент України Петро Порошенко заявив, що підпише відставку очільника Одещини Міхеіла Саакашвілі, якщо відповідне подання надійде від Кабміну.

В Адміністрації президента України Петра Порошенка обговорюють кілька кандидатур на посаду губернатора Одеської області опісля відставки Саакашвілі. Обговорюється можливість призначення когось з колишніх голів Одеської ОДА. Також на Банковій обговорюють кандидутуру Анатолія Урбанського, який очолює Одеську обласну раду і є членом партії БПП. Ще одна можлива кандидатура – перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук. 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вже заявив, що візьме під особистий контроль ситуацію на Одещині після відставки  Саакашвілі. 

Відео Підсумки діяльності Міхеіла Саакашвілі в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції