Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі оголосив про свою відставку

Очільник області звинуватив АП у просуванні корупціонерів на крісла голів районних адміністрацій. 

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі оглосив про свою відставку. 

Він наголосив, що президент України Петро Порошенко не дотримується своїх обіцянок, а Адміністрація президента просуває на місця голів районних адміністрацій старих корупціонерів. 

"Вже шість місяців не призначають трьох із моїх чотирьох заступників. А зараз вони взялися за старе і знову стали продавати місця глав районних адміністрацій. Адміністрація президента через фальшивий конкурс замість тих людей, яких ми провели прозорим конкурсом, -  молодих, перспективних, ідеалістичних, - знову привела старих корупціонерів. І це не працює", - наголосив глава ОДА. 

Саакашвілі додав, що українцям не має різниці, хто їх грабуватиме. 

"Яка різниця українцям, хто буде до них байдуже ставитися - Порошенко чи Янукович, яка різниця українцям, хто їх буде грабувати, - Єнакіївський чи Кононенко", - додав він. 

Саакашвілі додав, що останньою краплею для нього стали оприлюднені електронні декларації, в яких політики вказали величезні статки. 

"У цій ситуації я вирішив подати у відставку й почати новий етап боротьби", – наголосив він. 

Також Саакашвілі пообіцяв продовжити свою боротьбу. 

"У мене не опустяться руки, я не втомлюся. І нехай вони не сподіваються і не розраховують позбутися мене. Я  - той солдат, який йде, скільки може, а потім скільки потрібно", - додав він. 

Нагадаємо, раніше начальник поліції Одеської області Гіоргі Лорткіпанідзе подав у відставку. Він відзвітував про проведену роботу на посту, а також розповів про складну кадрову обстановку в обласному управлінні, де після оптимізації залишилося на 40% менше особового складу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції