Вибори-2012 - останній тест для України - Європа

Дата публікації
Перегляди
3809
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вибори-2012 - останній тест для України - Європа

Від виборів залежатиме доля країни на міжнародній арені / Фото: УНІАН

Якщо вибори будуть сфальсифіковані, Україна може забути навіть дивитись в сторону Європи.

Парламентські вибори в Україні, які мають відбутися восени поточного року, будуть "останнім тестом" для країни, заявили представники ОБСЄ, Ради Європи та акредитовані в Україні європейські дипломати.

За словами голови Комітету виборців України (КВУ) Олександра Черненка, якщо майбутні парламентські вибори не будуть чесними і демократичними, Україна може очікувати "як введення якихось санкцій міжнародного характеру, так і просто забуття в світі".

"Вони дуже просто, дуже спокійно кажуть: ну, ви розумієте, після всього того, що відбувається, вибори - це останній тест для України. Одні кажуть: аж до введення санкцій, інші говорять так: ні, жодних санкцій не буде, ми просто забудемо про Україну, що така існує. Живіть собі, як хочете", - сказав він.

Тому, на переконання голови КВУ, "ці вибори, їх чесність, демократичність - питання не тільки виграшу чи програшу того чи іншого кандидата від тієї чи іншої політичної сили, тут питання майбутньої перспективи Україні, питання, власне, куди України далі піде".

Нагадаємо, у суботу, 17 березня, на ХІІІ з'їзді Партії регіонів президент Віктор Янукович заявив, що вимагає проведення парламентських виборів відповідно до демократичних стандартів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3809
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація