Янукович: Голодомор – це небачена трагедія світового масштабу

Дата публікації
Перегляди
2208
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович: Голодомор – це небачена трагедія світового масштабу

Президент зазначив, що трагедія світового масштабу завдала непоправних втрат Україні / Фото: liveinternet.ru

За словами Януковича, свято зберігаючи пам'ять про трагічні сторінки нашого минулого, Українська держава упевнено рухається вперед.

Жахливі роки тоталітаризму стали для України і духовною катастрофою. Про це заявив президент Віктор Янукович у своєму зверненні до співвітчизників з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів.

"Щороку наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять загиблих від страшних голодоморів, які забрали життя мільйонів людей. Небачена трагедія світового масштабу завдала непоправних втрат Україні", - йдеться у зверненні.

Президент зазначив, що жахливі роки тоталітаризму стали і духовною катастрофою: було зруйновано безліч храмів, фізично знищено та відправлено до таборів сотні тисяч селян, робітників і представників інтелігенції, постраждала майже кожна українська родина.

"Свято зберігаючи пам'ять про трагічні сторінки нашого минулого, Українська держава упевнено рухається вперед, розбудовуючи громадянське суспільство на принципах захисту прав і свобод, закладаючи міцні підвалини для прийдешніх поколінь", - наголосив президент.

Глава держави побажав "мирного неба, добра і злагоди усім, хто живе на нашій щедрій і благословенній землі".

Нагадаємо, екс-президент Віктор Ющенко напередодні заявив, що намір президента Януковича 26 листопада взяти участь у церемоніях вшанування пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій - значна подія.

Читайте також:

Коли життя дешевше хліба: Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору

Пам'ять жертв Голодомору вшанують у 32 країнах

В центрі Києва при свічках показали кіно про Голодомор

У Херсоні жертв Голодомору "вшанують" півфіналом КВК

Наступна публікація