Пам’ять жертв Голодомору вшанують у 32 країнах

Дата публікації
Перегляди
1808
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пам’ять жертв Голодомору вшанують у 32 країнах

О 16:00 — хвилина мовчання, під час якої українці запалять свічки біля меморіалу і у вікнах

В Києві о 14:00 розпочнеться скорботна хода від метро "Арсенальна" до Національного музею "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні".

Заходи з вшанування жертв Голодомору за межами країни організовує Світовий конгрес українців спільно з громадськістю і владою відповідних країн.

За словами колишнього директора Департаменту архівного забезпечення Служби безпеки України Володимира В'ятровича, такі заходи, зокрема, пройдуть в Австралії, США, Вірменії, Греції, Іспанії, Італії, Канаді, Португалії, Сербії, Хорватії, Чехії та Франції.

Громадський комітет із вшанування пам'яті жертв Голодомору закликав українців прийти на заходи, присвячені цій трагедії та запалити у вікнах свічки пам'яті.

Він повідомив, що 26 листопада о 14:00 розпочнеться скорботна хода від метро «Арсенальна» до Національного музею «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні» в Києві.

О 14:30 біля меморіалу розпочнеться панахида, яку відправлять серед інших патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет, глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук.

О 16:00 — хвилина мовчання, під час якої українці запалять свічки біля меморіалу і у вікнах.

Як повідомлялося, 26 листопада Україна вшанує пам'ять жертв голодоморів. У зв'язку з цією датою президент Віктор Янукович доручив Кабміну вжити невідкладних заходів, щоб вирішити всі проблемні питання у діяльності Національного музею «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні».

Зазначимо, що сам В. Янукович, глава Міносвіти Дмитро Табачник і більшість інших нинішніх представників влади не вважають Голодомор геноцидом українського народу.

Читайте також:

Янукович біля Свічі Голодомору став подією для Ющенка

Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні...

В центрі Києва при свічках показали кіно про Голодомор

Наступна публікація