Янукович і Медведєв віддали газове питання прем'єрам

Дата публікації
Перегляди
965
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович і Медведєв віддали газове питання прем'єрам

Янукович і Медведєв вирішили, що продовжити газову тему мають уряди / Фото: President.gov.ua

За словами Януковича, важливо якомога швидше завершити українсько-російські переговори з газових питань.

Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з російським колегою Дмитром Медведєвим в його резиденції "Горки" наголосив, що Україна і Росія в подальшому мають поглиблювати співробітництво в газовій сфері.

За словами Януковича, сьогодні важливо якомога швидше завершити українсько-російські переговори з газових питань.

"Дуже важливо, щоб ця робота йшла до завершення. Ми налаштовані ці переговори не просто завершувати, ми налаштовані їх перевести у середньострокове русло - щоб частину питань ми могли вирішити зараз, у цьому році, - і прийняти якісь стратегічні рішення. У подальшому, звісно, нам треба поглиблювати питання співробітництва в газовій сфері… Мене радує, що в нас пішло взаєморозуміння, і в підсумку є перспектива", - заявив Янукович.

Медведєв у свою чергу також висловився за важливість налагодження співробітництва наших країн у газовій сфері.

"Існують різні підходи, яким чином налагодити це партнерство. Я вважаю, що вже час це зробити. Це було б вигідно і для російського, і для українського народів. Що стосується конкретних моментів, думаю, ми могли б почати ці переговори… Але в подальшому цю тему повинні продовжити наші уряди", - зауважив Медведєв.

Говорячи про українсько-російську співпрацю в інших сферах, Янукович також  звернув увагу на хорошу динаміку в питаннях атомної енергетики. Крім того, він назвав позитивним рішення щодо зони вільної торгівлі в рамках Співдружності.

"Те, що ви прийняли це, я скажу, історичне рішення - дуже добре. Це надихає всіх. Але треба подумати, щоб ми синхронізували наші дії з ратифікації (цього документу)", - зауважив Янукович.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вилетів до Москви на переговори з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним

Читайте також:

Україні не потрібна вся ГТС - регіонал

Азаров таки полетів до Путіна благати про знижку на газ

Україна готується до найгіршого газового сценарію

Азаров з Путіним посеред ночі обговорюють інвестиції

Азаров з Путіним посеред ночі обговорюють інвестиції
Наступна публікація