Зеленський підписав банківський закон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він дозволить отримати транш МВФ.

Володимир Зеленський підписав закон, який унеможливлює повернення банків колишнім власникам.

Про це йдеться на сайті президента.

Як зазначається, документ передбачає комплекс змін, спрямованих на вдосконалення діяльності банків, зокрема шляхом зміцнення корпоративного управління, та врегулювання особливостей судового провадження у справах щодо виведення банків з ринку.

Крім того, законом запроваджуються оновлені механізми виведення банків з ринку, які спрямовані на удосконалення ліквідаційної процедури та задоволення вимог якомога більшої кількості кредиторів банку, що ліквідується, а також удосконалення механізмів можливої участі держави у виведенні банку з ринку. Вважається, що такий крок сприятиме надійності та стабільності банківської системи, відновленню довіри до неї з боку вкладників і кредиторів.

"Реалізація положень закону допоможе підвищити якість та ефективність виконання Національним банком своїх функцій у сфері банківського регулювання та нагляду, завершити процедури виведення банків з ринку / ліквідації тих банків, рішення щодо яких скасовані судами", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 13 травня Верховна Рада ухвалила необхідний для МВФ так званий банківський законопроєкт. Він дозволить отримати транш МВФ до кінця травня. Україна виконала усі умови для виділення макрофінансової допомоги Європейського Союзу і щойно Міжнародний валютний фонд схвалить подальшу співпрацю з Києвом, ЄС виділить транш розміром 500 мільйонів євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції