У Нацбанку спрогнозували терміни отримання траншу від МВФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

НБУ очікує на підписання закону про банки.

Україна може отримати перший транш від Міжнародного валютного фонду в найближчі декілька тижнів. Уся сума наданого кредиту піде до держбюджету.

Про це 19 травня говорило керівництво Нацбанку з пані послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Глава НБУ розповів, що на початку карантину в Україні спостерігався певний ажіотаж на валютному ринку. Але за декілька тижнів регулятору вдалося стабілізувати ситуацію.

"Тобто ситуація кардинально інша, аніж під час криз 2008 та 2014 років", - прокоментував Яків Смолій.

Він також нагадав, що минулого тижня Верховна Рада ухвалила банківський законопроєкт. Нині у Нацбанку очікують, що його найближчими днями підпише президент Володимир Зеленський.

"А далі отримання коштів від Міжнародного валютного фонду – це питання кількох найближчих тижнів та традиційних процедур, встановлених у МВФ. Уся сума кредиту піде туди, де ці кошти сьогодні найбільше потрібні, – безпосередньо до держбюджету", - йдеться в повідомленні.

Пані посол Великої Британії та члени правління НБУ також обговорили важливість ширших фінансових і економічних реформ в Україні та пообіцяли продовжувати співпрацю.

Сьогодні в Національному банку відбулася зустріч Голови НБУ Якова Смолія, першого заступника Голови Катерини Рожкової...

Опубликовано Національний банк України Вторник, 19 мая 2020 г.

Нагадаємо, раніше комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї заявив, що Україна виконала усі умови для виділення макрофінансової допомоги Європейського Союзу і щойно Міжнародний валютний фонд схвалить подальшу співпрацю з Києвом, ЄС виділить транш розміром 500 мільйонів євро.

Відео Україна - досить сильна країна, аби відмовитися від послуг МВФ - Саакашвілі

"Подивіться, скільки МВФ нам грошей дає. Він дає нам грошей рівно стільки, щоб ми просто розраховувалися за зовнішні борги. І ми через це змушені постійно ходити на поклон. Я думаю, що Україна сильна потенційно, щоб від цього відмовитися" - Саакашвілі у "Право на владу".  

Україна - досить сильна країна, аби відмовитися від послуг МВФ - Саакашвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції