Зеленський утомився від негативу - Богдан

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава держави намагається використати час та інтерес до України для залучення інвестицій та покращення іміджу.

Президент України Володимир Зеленський "дуже болісно сприймає" критику, яка лунає в бік нього і його команди.

Про це виданню УП заявив керівник Офісу глави держави Андрій Богдан.

"Він утомився. Втома від негативу. Тому що дуже багато негативу на нас виливається і з засобів масової інформації – він це дуже болісно сприймає. Я більш такий призвичаєний, я інколи йому кажу: "Перестань читати Фейсбук, перестань читати інтернет, це викривлена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії". Це 100% правди. Але для нього це дуже болісно", - зізнався Богдан.

Керівник ОП додав, що саме критикою в соціальних мережах Зеленський "дійсно вимучений". "Він дуже сильно старається, весь час кудись їздить, у нього багато міжнародних зустрічей рівня, які Порошенку і не снилося. Він дуже популярна уже в світі особа. Це – декілька факторів. У тому числі американська історія з імпічментом. і сама виборча кампанія, і 14-годинний марафон, який показували в усьому світі", - заявив Андрій Богдан.

Факторами, які виснажують президента Зеленського керівник його Офісу, назвав бажання залучити на хвилі інтересу до України інвесторів, покращити імідж країни, що "дуже тяжко і дуже багато сил забирає і енергії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції