Зеленський назвав етапи успішного завершення війни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ними стали: припинення вогню, примирення людей і безпечна реінтеграція.

Президент України Володимир Зеленський розповів, які є етапи успішного завершення війни. Про це він розповів під час інвестиційного форуму у Маріуполі. 

Голова держави зазначив, що результативність етапів вже довів досвід міжнародних збройних конфліктів. "Перший етап - завершення гарячої стадії і припинення вогню. Ми впевнені, що обов'язково досягнемо цього найближчим часом. Ми цього дуже хочемо. Другий етап: примирення людей, скільки часу потрібно, щоб загоїлися рани. Все це дуже складний і чутливий процес. Один необачний рух, одна невірна заява може все перекреслити і відновити гарячу стадію конфлікту. Саме тому, у цих питаннях важливою є роль риторики, яку застосовують медіа. Третій етап: безпечна реінтеграція. Не на папері, а реальна", - заявив Зеленський.

Президент наголосив, що ці три етапи доведеться пройти разом державі, суспільству і кожному громадянину України.

"Після 5 років війни має нарешті з'явитися державна стратегія безпечної реінтеграції Донбасу і Криму", - додав він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський був задоволений тим, що вдень 29 жовтня на Донбасі у районі Золотого розпочався процес розведення сил. 

Відео Зеленський прокоментував свою поїздку на передову й емоційне спілкування з ексбійцем

У Фейсбуці на офіційній сторінці він написав, що зустрічався з учителями та лікарями, говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведення військ. Також Зеленський вирішив завітати до озброєних людей, які поселились на околиці. І відео його спілкування з чоловіком у формі вибухнуло в соцмережах. Усі учасники розмови кажуть: пів години спілкувалися спокійно, емоції почалися пізніше.    

Зеленський прокоментував свою поїздку на передову й емоційне спілкування з ексбійцем

Залиште свій коментар

Вибір редакції