Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський зізнався, чого боїться

Глава держави після ранкової пробіжки завжди купує каву.

Президент України Володимир Зеленський боїться, що його не будуть раді бачити прості українці.

Про це він зізнався в інтерв'ю в ефірі телеканалу 1+1.

"Чесно скажу, я коли щоранку бігаю, ну, не кожного ранку, а там через день, то я купую каву в кінці бігу. Я маю кілька точок. І всі раді бачити. Поки що так. Я хочу, щоб це відчуття не змінилося. Заходжу до кафе, а там "Ану… звідси". Щоб такого ніколи не було", - сказав президент.

Раніше голова Офісу президента Андрій Богдан повідомив, що Зеленський "дуже болісно сприймає" критику, яка лунає в його бік і щодо його команди. "Він утомився. Втома від негативу. Бо дуже багато негативу виливається на нас із засобів масової інформації – він це дуже болісно сприймає. Я більш до такого призвичаєний, я інколи йому кажу: "Припини читати Фейсбук, припини читати інтернет, це викривлена інформація. Суспільство не так усвідомлює ті чи інші наші дії". Це стовідсоткова правда. Але для нього це дуже болісно", - зізнався Богдан.

Відео Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Цього разу глава держави відповідає на запитання людини за кадром. Зеленський наголошує, що там, де вже розвели війська, обстрілів немає. Щодо соціальних ініціатив, то президент озвучив плани наступного року побудувати або реконструювати сто стадіонів, сто шкіл, сто дитсадків та придбати сто шкільних автобусів.  

Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції