Зеленський розповів, що буде з дорогами в Україні у 2020 році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент пообіцяв, що результати змін побачать усі.

1 березня 2020 року в Україні буде відновлено будівництво автомобільних доріг

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю в ефірі телеканалу 1+1. 

"Ми розуміємо, що взимку не можемо будувати. Тому у нас велике будівництво починається від 1 березня. Зараз будемо готуватись. Дорожній фонд ми збільшили у бюджеті на 40%. Плюс ще гроші є від міжнародних організацій. Ми дійсно хочемо, у нас амбітна пропозиція від Міністерства інфраструктури, побудувати біля чотири тисяч кілометрів доріг наступного року. Враховуючи, що дуже багато коштів кудись йшло, десь збільшиться будівництво відсотків на 60. І це буде по всій країні. Люди побачать, що готується проєкт запорізького мосту, декілька мостів буде побудовано наступного року", - розповів він.

Крім того, глава держави анонсував початок будівництва окружної дороги навколо Дніпра. Також йде обговорення об'їздної Києва. Як приклад якісного і швидкого будівництва дороги він навів шлях Маріуполь - Запоріжжя. "Ця траса - 200 кілометрів, 70 кілометрів з якої будувались майже три роки. Ми побудували за три місяці 130 кілометрів. Дорога європейського рівня, всі задоволені", - зазначив Зеленський.

Зазначимо, Уряд ухвалив рішення про залучення 450 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на будівництво українських доріг. "Ідеться, зокрема, про два масштабні проекти — об'їзна дорога біля Львова та капітальний ремонт ділянок міжнародної траси Київ-Одеса", - написав прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Відео Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Цього разу глава держави відповідає на запитання людини за кадром. Зеленський наголошує, що там, де вже розвели війська, обстрілів немає. Щодо соціальних ініціатив, то президент озвучив плани наступного року побудувати або реконструювати сто стадіонів, сто шкіл, сто дитсадків та придбати сто шкільних автобусів.  

Президент Зеленський в інтерв’ю розповів про подальшу долю "сірої зони" на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції