Донецький "Металург" розгромив "Кривбас" із тенісним рахунком (відео)

2789

Траоре забив три м'ячі / Фото: metallurg.donetsk.ua

З рахунком 6:2 донецький "Металург" обіграв "Кривбас", колишню команду Юрія Максимова.

Стартовий матч 11-го туру чемпіонату України порадував любителів футболу. Постаралися донецький "Металург" і "Кривбас", зігравши найрезультативніший матч сезону.

Щоправда, більшість м'ячів влетіли у ворота гостей з Кривого Рогу.

З перших хвилин гри підопічні Юрія Максимова заволоділи перевагою і моменти почали виникати біля воріт Штанька.

Однак час йшов, а на табло залишалися "нулі".

Але в останні 10 хвилин першого тайму "Металург" прорвало. Відкрив рахунок на 37-й хвилині Денис Голайдо, який пробив з гострого кута. Згодом Дімітрова у штрафному збив Лисицький, і Олександр Воловик з пенальті подвоїв перевагу. А перед свистком на перерву Драман Траоре п'ятою забив третій гол.

"Металург" отримав відчутну перевагу, але на початку другого тайму гостям вдалося повернутися в гру. Спочатку за поштовх з боку Мкртчяна було призначено пенальті, який реалізував Олексій Антонов. А потім Сергій Самодін звів відставання до мінімального.

Але господарі вчасно оговтались, і Даніло повернув їм перевагу в 2 м'ячі.

"Металург" не зупинився і забив ще двічі. Спершу Траоре забив свій другий м'яч. А на останній хвилині малієць скористався пасом Гаетано Моначелло, записавши на свій рахунок хет-трик.

Міг італієць Моначелло забити сьомий гол, але Штанько у стрибку відбив м'яч.

Цікаво, що "Металург" другий домашній матч поспіль виграє з великим рахунком, а "Кривбас" зазнав фіаско після домашніх 5:0 із запорізьким "Металургом".

У наступному турі, матчі якого відбудуться за два тижні, "Металург" поїде в Луцьк, а "Кривбас" прийматиме "Арсенал".