Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФІФА влаштує унікальний футбольний матч

ФІФА влаштує унікальний футбольний матч

Цю гру проведуть, коли буде безпечно.

Фонд Міжнародної федерації футболу (ФІФА) організовує свій перший в історії офіційний футбольний матч зі збирання коштів для виробництва технологій лікування коронавірусу COVID-19.

Як повідомляє пресслужба організації, Фонд має намір організувати матч, щоб розширити сферу впливу футболу в більш широке суспільство, та щоб підтримати зусилля по боротьбі з коронавірусом.

За словами президента ФІФА Джанні Інфантіно, організація "зобов'язується провести цей глобальний захід зі збору коштів, коли ситуація дозволятиме, навіть якщо це відбувається через кілька місяців".

Місце, дату, учасників і формат обіцяють назвати, коли це буде можливо. Наразі обговорються різні сценарії для такого поєдинку.

Раніше ФІФА виділила фінансову допомогу своїм 211 федераціям - близько 150 мільйонів доларів для подолання коронавірусної кризи.

  • Фонд ФІФА був створений у березні 2018 року як незалежна організація, метою якої є сприяння позитивним соціальним змінам у всьому світі та залученню підтримки відновлення пошкодженої чи знищеної спортивної інфраструктури у всьому світі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції