Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Футбольні експерти Англії не розуміють, чому не зарахували гол Девіча

Англійські експерти футболу в один голос називають незарахований гол Девіча забитим і кажуть, що без удачі не обійшлося.

Деякі провідні футбольні експерти Англії висловили нерозуміння того, чому арбітр матчу Англія - Україна угорець Віктор Кошшаї не зарахував гол Марко Девіча у ворота збірної Англії.

Колишній гравець збірної Англії Кріс Уоддл заявив, що Девіч дійсно забив гол.

"І де комп'ютерна технологія, яка показує, чи перетнув м'яч лінію воріт, чи ні? Джон Террі доклав значних зусиль, щоб вибити м'яч з воріт, але гол таки був. Я не можу повірити в це. Вони мають лайнсмена і ще одного суддю на лінії воріт. Він стояв зовсім близько і не помітив гол. Неймовірно!", - наголосив Уоддл.

"Знову додаткові помічники арбітра не виправдовують очікувань, які на них покладаються", - додав футбольний журналіст Філ Макналті, який спостерігав за матчем у Донецьку.

Колишній футболіст і тренер збірної Англії Грем Тейлор підтримав думку своїх колег.

"Там точно був гол. Асистент арбітра повинен був помітити це. Це дуже велика удача для Англії, напевно вона нам дуже буде потрібна і надалі", - вважає Тейлор.

У свою чергу капітан збірної Англії Стівен Джерард також прокоментував незарахований гол у ворота своєї команди.

"Незарахований гол? Вам завжди потрібно трохи удачі, без цього неможливо досягти позитивного результату", - зазначив Стівен.

Відео Незарахований гол українців у ворота Англії

Залиште свій коментар

Вибір редакції