Ліга Європи. Матч-центр 5-го туру

Дата публікації
Перегляди
3829
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга Європи. Матч-центр 5-го туру

Розклад і результати матчів 5-го туру групового турніру Ліги Європи.

ЛІГА ЄВРОПИ

Груповий турнір

1 ТУР 2 ТУР
3 ТУР
4 ТУР 5 ТУР 6 ТУР
30 ЛИСТОПАДА
Група A
Рефері: Гаральд Лехнер (Австрія) – Стадіон: "Центральний", Казань
19:00 Рубін Казань "Рубін" (Росія) Шемрок Роверс "Шемрок Роверс" (Ірландія) 4:1 ВІДЕО

1:0 Нельсон Вальдес, 10
1:1 Кен Оман, 12
2:1 Бебрас Натхо, 36
3:1 Нельсон Вальдес, 51
4:1 Обафемі Мартенс, 62

Попередження: Хесус Навас, 11; Олександр Рязанцев, 39; Гьокденіз Караденіз, 69 - Пет Салліван, 62; Дан Мюррей, 65; Стівен О'Доннелл, 75

Рефері: Бас Нейхейс (Нідерланди) – Стадіон: "Уайт Харт Лейн", Лондон
22:05 Тоттенхем Хотспур Лондон "Тоттенхем Хотспур" (Англія) ПАОК Салоніки ПАОК (Греція) 1:2 ВІДЕО
Група B
Рефері: Антоніо Дамато (Італія) – Стадіон: "Моріс Дюфрен", Льєж
22:05 Стандард Льєж "Стандард" (Бельгія) Ганновер 96 "Ганновер" (Німеччина) 2:0 ВІДЕО
Рефері: Олексій Кульбаков (Білорусь) – Стадіон: "Ворскла" імені Бутовського, Полтава
22:05 Ворскла Полтава "Ворскла" (Україна) Копенгаген "Копенгаген" (Данія) 1:1 ВІДЕО
---
СТАТИСТИКА МАТЧУ
---
Група C
Рефері: Жолт Сабо (Угорщина) – Стадіон: "Валентин Станеску", Бухарест
22:05 Рапід Бухарест "Рапід" (Румунія) Хапоель Тель-Авів "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) 1:3 ВІДЕО
Рефері: Фірат Айдінус (Туреччина) – Стадіон: "Легія", Варшава
22:05 Легія Варшава "Легія" (Польща) ПСВ Ейндховен ПСВ (Нідерланди) 0:3 ВІДЕО
1 ГРУДНЯ
Група D
Рефері: Петер Расмуссен (Данія) – Стадіон: "Жозе Алваладе", Лісабон
22:05 Спортинг Лісабон "Спортинг" (Лісабон, Португалія) Цюрих "Цюрих" (Швейцарія) 2:0  
Рефері: Мілорад Мажич (Сербія) – Стадіон: "Чяхлалул", Пятра Нямт
22:05 Васлуй "Васлуй" (Румунія) Лаціо Рим "Лаціо" (Італія) 0:0  
Група E
Рефері: Флоріан Майєр (Німеччина) – Стадіон: "Британія", Сток-он-Трент
22:05 Сток Сіті "Сток Сіті" (Англія) Динамо Київ "Динамо" (Київ, Україна) 1:1  
---
ОГЛЯД МАТЧУ + ВІДЕО

---
Рефері: Серж Гюм'єнні (Бельгія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів
22:05 Маккабі Тель-Авів "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) Бешикташ Стамбул "Бешикташ" (Туреччина) 2:3  
Група F
Рефері: Ханнес Каасік (Естонія) – Стадіон: "Сан-Мамес", Більбао
22:05 Атлетик Більбао "Атлетик" (Іспанія) Слован Братислава "Слован" (Словаччина) 2:1  
Рефері: Ліран Ліані (Ізраїль) – Стадіон: "Вальс-Зіценхайм", Зальцбург
22:05 Зальцбург "Зальцбург" (Австрія) Парі Сен-Жермен ПСЖ (Франція) 2:0  
30 ЛИСТОПАДА
Група G
Рефері: Марк Кортні (Північна Ірландія) – Стадіон: "Мальме", Мальме
20:00 Мальме "Мальме" (Швеція) Алкмар АЗ (Нідерланди) 0:0  
Рефері: Павел Крістіан Балай (Румунія) – Стадіон: "Металіст", Харків
20:00 Металіст Харків "Металіст" (Україна) Аустрія Відень "Аустрія" (Австрія) 4:1 ВІДЕО
---
ОГЛЯД МАТЧУ + ВІДЕО
---
Група H
Рефері: Маркус Стрьомбергссон (Швеція) – Стадіон: "Брага Мунісіпал", Брага
20:00 Брага "Спортинг" (Брага, Португалія) Бірмінгем "Бірмінгем Сіті" (Англія) 1:0 ВІДЕО
Рефері: Лібор Коваржик (Чехія) – Стадіон: "Людськи врт", Марибор
20:00 Марибор "Марибор" (Словенія) Брюгге "Брюгге" (Бельгія) 3:4 ВІДЕО
Група I
Рефері: Сергій Карасьов (Росія) – Стадіон: "Рут-де-Лор'ян", Ренн
20:00 Ренн "Ренн" (Франція) Удінезе "Удінезе" (Італія) 0:0  
Рефері: Ерік Брамхар (Нідерланди) – Стадіон: "Селтик Парк", Глазго
20:00 Селтик Глазго "Селтик" (Шотландія) Атлетико Мадрид "Атлетико" (Іспанія) 0:1 ВІДЕО
1 ГРУДНЯ
Група J
Рефері: Антоніо Матеу Лаос (Іспанія) – Стадіон: "АуфШальке", Гельзенкірхен
20:00 Шальке 04 Гельзенкірхен "Шальке" (Німеччина) Стяуа Бухарест "Стяуа" (Румунія) 2:1  
Рефері: Андре Маррінер (Англія) – Стадіон: ГСП, Нікосія
20:00 АЕК Ларнака АЕК (Ларнака, Кіпр) Маккабі Хф "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) 2:1  
Група K
Рефері: Лоран Дюамель (Франція) – Стадіон: "Оденсе", Оденсе
20:00 Оденсе "Оденсе" (Данія) Вісла Краків "Вісла" (Польща) 1:2  
Рефері: Маріо Страхоня (Хорватія) – Стадіон: "Твенте Стадіум", Енсхеде
20:00 Твенте Енсхеде "Твенте" (Нідерланди) Фулхем Лондон "Фулхем" (Англія) 1:0  
---
ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ о 0:30
---
Група L
Рефері: Роберт Малек (Польща) – Стадіон: "Спірос Луїс", Афіни
20:00 АЕК Афіни АЕК (Афіни, Греція) Андерлехт Брюссель "Андерлехт" (Бельгія) 1:2  
Рефері: Деніз Айтекін (Німеччина) – Стадіон: "Локомотив", Москва
19:00 Локомотив Москва "Локомотив" (Росія) Штурм Грац "Штурм" (Австрія) 3:1 ВІДЕО

Результати 1-го туру

Результати 2-го туру

Результати 3-го туру

Результати 4-го туру

Розклад 6-го туру

Дивіться також:

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Наступна публікація