Мати-героїня з 8-ма дітьми тисняться на 14 квадратних метрах

Дата публікації
Перегляди
4609
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати-героїня з 8-ма дітьми тисняться на 14 квадратних метрах

Кімната сім на два метри виконує функції і кухні, і спальні, і лазні

Почесна відзнака не дуже допомагає багатодітним родинам виживати.

П'ять тисяч жінок цього дня поповнили лави матерів-героїнь, тільки у 2011 році це звання президент Віктор Янукович своїми указами присвоїв 31 тисячі мам.

Однак, ця відзнака не дуже допомагає багатодітним родинам виживати. Так, у сім'ї з містечка Котовськ батьки і восьмеро дітей живуть у кімнаті площею 14 квадратних метрів.

У матері-героїні Жани Ходюк є нагрудні знаки "Мати-героїня" і "За сумлінне батьківство". Та ці високі нагороди матері вісьмох дітей навіть покласти ніде. В кімнаті з розмірами сім на два метри немає жодного вільного сантиметра. Тут і кухня, і спальня, і лазня.

Їдять і миються тут по черзі. Щоб трьом дівчаткам переодягтися, п'ятьом хлопцям доводиться виходити за ширму. А школярі вчать уроки на колінах.

Мати-героїня, як на роботу, ходить по чиновницьких кабінетах, з надією на додаткові квадратні метри. Але вже п'ятий рік у квартирній черзі вона на 267-му місці.

"У нас за останній період збудовано лише один житловий будинок. Це прикордонний загін будував, взагалі більше нічого не будується. Були б кошти - сьогодні це дійсно проблема як для багатодітних сімей, так для інших пільгових категорій", - розповіла перший заступник міського голови Котовська Марія Мазур.

Єдине, на що спромоглася влада, це запропонувати родині земельну ділянку за містом під будівництво. Та й ту - не задарма. Сказали просто в очі: а де ви візьмете гроші оформити цю ділянку? Це буде коштувати близько двох тисяч доларів.

Читайте також:

Українці масово кинулись оформляти субсидії

Держава припинила платити допомогу при народженні дітей

Матері з велосипедами та породистими тваринами не отримають соціальну допомогу

Янукович присвоїв звання "Мати-героїня" 100-річній киянці

П’ять тисяч жінок цього дня поповнили лави матерів-героїнь

П’ять тисяч жінок цього дня поповнили лави матерів-героїнь

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
4609
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація