Ліга Європи. Мольде - Зоря - 1:2. Бравіссімо, Шева!

Мольде - Зоря / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-коментар матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між норвезьким "Мольде" і луганською "Зорею".

20:51 свого суперника у плей-офф луганчани отримають у п'ятницю
90+5' фінальний свисток! ЗОРЯ ВИЙШЛА У ПЛЕЙ-ОФФ РАУНД ЛІГИ ЄВРОПИ!
90+4' бравіссімо, Шева! Воротар Зорі знову відбив 11-метровий
90+4' і ще пенальті у ворота Зорі. Шевченко збив Ельюнуссі
90+2'  Ο Желько Любенович
89' фантастика! Після подачі Любеновича зі штрафного Вернидубу вдалося проштовхнути м'яча у сітку
89'  ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Вернидуб
87'  Шевченко - молодчинка!!!! Відбив 11-метровий удар Форрена
85' в штрафному Білий збив Морстрема. Пенальті
79' і знову небезпечно біля наших воріт. Цього разу головою бив Фло - Шевченко на місці
78' після кутового Сінгх пробив з 10-ти метрів. Шевченко відбив
75' гра без моментів. Більше атакують господарі, але атаки "вікінгів", як і контрвипади луганчан, без гостроти
59'  Ο Олександр Грицай
54' супершанс був у "вікінгів", але Зорю врятував Шевченко, вчасно вийшовши з воріт
46'  Ο Руслан Маліновський
46' розіграли луганчани м'яч у центрі. Починаємо другий тайм
45' перерва! Відпочинемо 15 хвилин
43' луганчани привезли гол у свої ворота. Подача Сінгха. На летить на Шевченко, але голкіпер випускає його з рук. Гульбраннсен зорієнтувався і забив у порожні ворота
43'  ГОЛ - Фредрік Гульбраннсен
39' метрів 35 до воріт! Форрен пробив зі штрафного і не влучив у рамку
38'  Ο Нікола Ігнатьєвич - арбітр побачив фол у чистому підкаті проти Чіми
32' з корнера Любенович подав на ближню стійку, а Будківський головою пробив повз ворота
32'  Хашольд! Воротар Мольде відбив удар Любеновича впритул
25' зі штрафного з 25-ти метрів Любенович пробив по воротах. Голкіпер піймав м'яч
20' дивом не забив Любенович з лінії воротарського після прострільної передачі Караваєва
10' луганчани впевнено контролюють хід гри. "Вікінги" у ступорі
2' відповідь луганчан виявилася результативною. Караваєв віддав пас, а капітан пробив Хашольда
2'  ГООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Каменюка
1' кутовий біля наших воріт. "Вікінги" розіграли невдало
19:00 стартовий свисток Маккліна. Починаємо
18:55 команди на полі. Готуємося до початку гри
18:30 до вашої уваги стартові склади команд
8:38 до того ж, треба відновити справедливість. Адже гол норвежців у Києві не можна було зараховувати, оскільки футболіст "Мольде", перш ніж виконати прострільну передачу з флангу, випустив м'яча за лінію поля. Суддя цього не помітив
8:38 луганчанам треба забивати і не програвати. Інакше єврокубкова кампанія для "Зорі" закінчиться
8:38 сьогодні "Проспорт" запрошує любителів футболу у норвезьке містечко Мольде, де відбудеться матч у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між місцевим "Мольде" та луганською "Зорею"
8:38 вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua