"Шахтар" на зборах поступився віце-чемпіону Сербії

Донеччани провалили перший тайм.

Донецький "Шахтар" програв сербському "Партизану" у третьому матчі другого збору команди в Туреччині. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь суперника українського клубу.

Підопічні Паулу Фонсеки ще в першому таймі двічі пропустили від сербів. Спочатку Неманья Ніколіч на 8-й хвилині втік від захисників та проштовхнув м’яч повз Андрія Пятова, а під завісу першої половини зустрічі подвоїв перевагу сербів Александр Шчекіч.

Додамо, що всеь другий тайм відіграв новачок "гірників" Манор Соломон. А хавбек донеччан Фернандо, який нещодавно відновився після травми, залишився на лаві запасних.

Наступний товариський поєдинок "Шахтар" проведе в понеділок, 4 лютого, проти болгарського "Ботєва", початок гри о 10:00.

Нагадаємо, у перших двох спарингах другого збору "Шахтар" обіграв данський "Хобро" і польський "Лех".

Зовсім скоро "Шахтар" відкриє другу половину сезону. В 1/16 фіналу Ліги Європи донеччани поміряються силами з німецьким "Айнтрахтом". Матчі будуть зіграні 14 та 21 лютого.