Штати вийшли в лідери Олімпіади, Україна - 20-а
Американців вже можна вітати з перемогою в медальному заліку ХХХ Літніх Олімпійських ігор.
Осибенко-Радомська принесла перше "срібло" в скарбничку України / © noc-ukr.org
США вже можна вітати з перемогою в медальному заліку ХХХ Літніх Олімпійських ігор. Хоч попереду ще цілих три змагальних дні, та американці свого не віддадуть.
У них ще є дисципліни, де "золото" від них не втече, в той час як китайці наберуть максимум 2-3 золотих нагороди.
дивіться: МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ОЛІМПІАДИ
Велика Британія фінішує на третьому місці у медальному заліку. Майже половина з нагород, здобутих британськими атлетами, є золотими.
На четверте місце вийшла Росія, обійшовши Корею за рахунок більшої кількості срібла.
Шосте місце у заліку впевнено посідає Німеччина, яка відірвалася від Франції на дві золотих медалі.
Цікавою буде боротьба між Францією, Угорщиною, Італією та Австралією за 7-10 місця.
Що стосується України, то у нас після 14-ти змагальних днів 10 медалей - 3 золотих, 1 срібна і 6 бронзових.
В медальному заліку наша країна посідає 20-у сходинку.
І найцікавіше полягає в тому, що ми можемо піднятися у 10-ку. Це станеться у тому випадку, якщо наші боксери (5 півфіналістів) виграють 4-5 золотих медалей.