Сьомін задоволений компенсацією від "Динамо" - Селюк

Дмитро Селюк підтвердив, що конфлікт з "Динамо" вичерпано.

Сьомін задоволений

Сьомін задоволений / © fcdynamo.kiev.ua

Футбольний агент Дмитро Селюк, який займається скандалом Юрія Сьоміна з київським "Динамо", запевнив, що клуб виплатить компенсацію екс-тренеру, та суму називати не став.

"Розумієте, це - конфіденційна інформація, котру не вправі розповсюджувати. Тому скажу так: по-перше, компенсація Сьоміну з боку "Динамо" за достроковий розрив контракту буде; по-друге, Юрій Павлович - задоволений", - поділився Селюк.

Він додав, що остаточні деталі владнаються на цьому тижні: "Конфлікт вичерпано".

Нагадаємо, що бос "біло-синіх" Ігор Суркіс заявляв, що контракт з Сьоміним розірвано за пунктом "низькі спортивні результати". За ним Юрію Павловичу не належить компенсація.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie