Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суркіс розповів, чому ніхто не ходить на "Динамо"

Суркіс пояснює, що нові вболівальники з'являться весною, коли "Динамо" переїде на новий стадіон.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс висловив свою точку зору щодо невисокої відвідуваності на домашніх матчах "Динамо" у чемпіонаті України.

СЬОМІН ПІДБИВ ПІДСУМКИ 2011 РОКУ ДЛЯ ДИНАМО

"Ця проблема виникла з першого чемпіонату України. Я тоді приходив на стадіон як глядач, а разом зі мною ще 200-300 таких же ентузіастів - жахливе видовище! Але київські вболівальники, як я вже говорив, пересичені колишніми заслугами "Динамо" і не завжди можуть зрозуміти: щоб добиватися таких же успіхів, команді потрібна підтримка. Покоління, яке пам'ятає радянське "Динамо", поступово відходить. Нове хоче бачити себе над командою, над тренерами, хоче керувати. Так не буває. Зараз відкрився "Олімпійський" стадіон. Думаю, на ньому уболівальників у нас додасться", - вважає Суркіс.

Читайте: Суркіс жалкує про звільнення Газзаєва і повністю довіряє Сьоміну

Крім того, президент Дингамо" пояснив, чому проблеми відвідуваності немає у донецького "Шахтаря", "Металіста" та й "Дніпра".

"Візьмемо Шахтар". Клуб за останнє десятиліття піднявся до небачених висот. Але, вважаю, легше побудувати щось на пустирі, ніж утримувати на плаву давно побудоване. Зараз "Шахтар" - наш головний конкурент на внутрішній арені, але ніяк не на європейській", - додав бос "Динамо".

"Українські команди повинні один одного підтримувати, щоб виріс наш європейський рейтинг. У нас ще не дозрів антагонізм, як в Іспанії: приїжджаємо на матч з "Реалом", а шанувальники мадридського "Атлетико" вимагають від нас будь-що обіграти "галактікос". Українські вболівальники в єврокубках підтримують будь-яку нашу команду незалежно від своїх клубних уподобань", - підсумував Ігор Михайлович.

Читайте також:

Леоненко: в "Динамо" багатьох можна назвати "бараном"

 

Футболісти "Динамо" оголошують війну Хачеріді

Блохін: для Євро-2012 добре, що "Динамо" і "Шахтар" вилетіли з єврокубків

Ярмоленко влаштував гучне весілля під запальні танці Лободи

Футбольні канікули: як проведуть відпустку гравці "Динамо"

Ця проблема виникла з першого чемпіонату України. Я тоді приходив на стадіон як глядач, а разом зі мною ще 200-300 таких же ентузіастів - жахливе видовище! Але київські вболівальники, як я вже говорив, пересичені колишніми заслугами "Динамо" і не завжди можуть зрозуміти: щоб добиватися таких же успіхів, команді потрібна підтримка. Покоління, яке пам'ятає радянські "Динамо", поступово відходить. Нове хоче бачити себе над командою, над тренерами, хоче керувати. Так не буває. Зараз відкрився Олімпійський стадіон. Думаю, на ньому уболівальників у нас додасться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції