"Волинь" сенсаційно перемогла "Металіст"

"Волинь" святкує перемогу / Фото: metalist.ua

На гол Вілліана лучани відповіли влучними ударами Бікфалві і Суботіча.

Луцька "Волинь" вдома обіграла харківський "Металіст" з рахунком 2:1 в рамках 8-го туру чемпіонату України.

Не зважаючи на те, що підопічні Мирона Маркевича відкрили рахунок - Вілліан забив на 18-й хвилині, - господарі зуміли переломити хід зустрічі.

За дві хвилини Ерік Бікфалі класним ударом зі стандарту поцілив у ворота Олександра Горяїнова. А ще до перерви Даніель Суботіч вивів лучан уперед, ударом головою впритул розстрілявши Горяїнова після навісу Сергія Пилипчука.

У другому таймі "Металіст" повинен був забивати як мінімум двічі, але Марлос та Вілліан не реалізували свої моменти. Та й "Волинь" гостро атакувала. Проте глядачі голів більше не побачили.

Відтак, у "Металіста" 14 очок і 4-е місце у турнірній таблиці. "Волинь" з 11-а балами знаходиться на 9-й сходинці.

У наступному турі харків'яни прийматимуть вдома полтавську "Ворсклу", а лучани зіграють у Маріуполі з "Іллічівцем".