Збірна України завершила 2012 рік на переможній ноті (відео)

Українці здолали Болгарію / Фото: Фото EPA/UPG

Олександр Кучер приніс "синьо-жовтим" перемогу в товариському матчі з Болгарією.

Збірна України провела останній матч у 2012 році. "Синьо-жовті" обіграли на виїзді збірну Болгарії з рахунком 1:0.

Єдиний гол забив захисник "Шахтаря" Олександр Кучер на 33-й хвилині. Центрбек блискуче пробив головою після подачі Ротаня з кутового.

Зазначимо, що підопічні Олександра Заварова доволі вдало провели цей матч, проводячи цікаві атаки і надійно відігравши в обороні.

У нашого воротаря Андрія П'ятова роботи було мало. Він лиш раз проявив свою майстерність, відбивши ногою небезпечний удар Божинова на початку другого тайму.

Нагадаємо, що найближчим часом ФФУ назве ім'я нового тренера збірної. Єдиним офіційним кандидатом на сьогоднішній день є Андрій Шевченко. Шева поки не дав відповіді на пропозицію Анатолія Конькова, але зробить це найближчим часом.