Проституція в Україні: здорових повій - лише 10%

ТСН розпочинає новий спецпроект "Тіло – в діло", присвячений проблемі проституції в Україні.

Проституція - проблема, на яку в Україні зазвичай заплющують очі. Легалізацію проституції підтримують 15% українців: це невелика частина електорату, тому політики тему не коментують - вибори не завершилися.

Якщо в інших країнах пішли шляхом соціального і медичного захисту секс-працівниць, в Україні проблемами жриць кохання переймаються лише громадські організації. Здорових серед вуличних жінок – лише 10%. На елітних "точках" сутенери вимагають від дівчат довідки, але більшість повій, за їхнім власним зізнанням, бояться лікарів "як чорт ладану", білий халат у них асоціюється з міліційними рейдами і репресіями.

ВІЛ-позитивний статус для повії означає , що з прибуткової точки у місті вона переходить на нижчий рівень - окружну дорогу. Дешево, невибагливо, небезпечно. А багато клієнтів не тільки готові доплатити за секс без презерватива, а ще й іноді змушують до нього насильно.

За словами медиків, у більшості жінок легкої поведінки стандартний набір – "букет" венеричних хвороб плюс запалення. Все частіше останнім часом лікарі ставлять і діагноз ВІЛ. Тому, на думку деяких експертів, легалізація ситуацію не змінить – 5-10% отримають ліцензії, а хворі і далі будуть працювати нелегально.

Багато фахівців пропонують посилити відповідальність за проституцію. "Проституція – це соціальне зло, так як наркоманія, торгівля зброєю. Воно має бути заборонено", - переконаний головний сексолог України, доктор Горпиниченко.

Серед пропозицій для держави - ухвалити кілька нових законів, зокрема, збільшити штрафи для повій до 1500 гривень, заборонити рекламу секс-послуг в інтернеті, з запровадити штрафи для клієнтів до 8 тисяч за перший раз і обмеження волі до 3 років за повторне порушення закону.

Поки є безліч клієнтів, які готові розраховуватися за тіло готівко, боротися з проституцією нема сенсу. Чи допоможе проституції легалізація? – дивіться у спецпроекті ТСН "Тіло – в діло".

Читайте також:

Кожен шостий українець підтримує легалізацію проституції

"АнтиСНІД" оголосив конкурс кращих малюнків про секс

Українки виступили проти проституції на Євро-2012

В Україні будуть саджати на 3 роки за секс із повіями

ВідеоТіло в діло: лише 10% повій здорові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: