Тіло в діло: найбільший бордель Європи - мрія німецьких повій

Тіло в діло: найбільший бордель Європи - мрія німецьких повій

Різноманітність - це секрет успіху мегаборделю

Вершина кар'єрного росту німецької повії - робота в "Паші" - найбільшому борделі на семи поверхах розпусти.

У Німеччині проституцію легалізували ще вісім років тому. Відтоді у трудівниць секс-індустрії є угоди, медстраховки, соціальні виплати і власна профспілка. Вершина кар'єрного росту німецької повії - робота в "Паші" - найбільшому борделі на семи поверхах розпусти.

Наприкінці 20 століття повії славного німецького міста Кельн тулилися на вуличках, що йдуть від цієї центральної площі і дуже муляли око тутешнім добропорядним мешканцям. Допоки місцева влада не здогадалася контролювати їх таким чином, що зібрала усіх шльондр в одному місті, а в ідеалі - в одному будинку.

Так у 1972, а за іншими джерелами у 1974 році, на цій вулиці виник величезний "Центр еросу", який згодом охрестили "Пашою". Це - найбільший бордель в Європі.

Різноманітність - це секрет успіху мегаборделю. Директор борделю Арнім Лобшайд розповів, що вони відкрили поверх для транссексуалів, коли ця послуга з'явилася на ринку.

24 години на добу, 7 днів на тиждень - феї сексу за гроші трудяться безперервно. Вхід до "Паші" коштує п'ять євро, пенсіонерам - безплатно. За цю суму пропонують на вибір безалкогольні напої та десятки напівголих жіночих тіл. Хочеш продовження банкету - біжи на поверхи. Танцівниці в клубі заводять, та самі не продаються.

Дівчатка запросять піддати жару в сауні та розслабитися в джакузі. Вгамувати голод після сексуальних розваг можна в ресторані або в одному із трьох кафе. Тутешній кухар невтомно годує всю армію повій. Він відповідальний, щоб дівчата добре харчувалися і були сповнені сил.

Тут є все, чого забажає душа повії - окрема перукарня, косметичний салон, манікюрниця та солярій. За здоров'ям стежить штатний гінеколог та масажистка.

Хто з місцевих Шатналь, Жаклін та Габріель ас у справах любовних, а німецькою ні бельмеса - для тих є курс-інтенсив. Специфічної німецької двічі на тиждень навчає вчителька, її оплачує бордель. Це дешевше, ніж потім мовні непорозуміння між клієнтами та повіями з'ясовувати.

"До останнього розширення Євросоюзу у нас було багато працівниць із Росії, України та Казахстану, але тепер їх відчутно потіснили конкурентки з Болгарії та Румунї. Ці країни в ЄС. А взяти українку з туристичною чи студентською візою я не можу", - зізнається Арнім Лобшайд.

Юна Анжеліна прибилася до "Паші" два роки тому. Їй виправили грубий румунський акцент і тепер юна, щедра і безвідмовна дівчина - гордість борделю. Головне, щоб клієнт ставився до неї по-людськи, а товстий чи старигань - їй байдуже.

Вона спеціалізується на всяких збоченнях: садо-мазо, фетиш. Домінувати над чоловіком не значить бездумно його побити. Це робиться з розумом. Психіку підготувати, щоб удари несли насолоду, а просто хльоскати нагайкою і давай гроші - це не послуга.

Вона показує на стіні хрест із наручниками: Два дні тому мені його вирвали зі стіни. Очевидно, хтось був занадто сильним. Ну нічого, приб'ють знову, буде як новий.

Все життя дівчини проходить в цих стінах. На цьому ліжку вона працює, тут і відсипається. Звідси - всі її друзі та близькі. Як не лінуватимешся - за місяць заробиш тисячі чотири євро. А як пощастить - хтось із багатих клієнтів візьме і ожениться. Таке в "Паші" вже траплялося.

"Мені всього 20 років. Вчитися? Ой ні, краще я залишуся в борделі. Освіта - це не моє. Колись можливо, але у мене ще багато часу", - поділилася думками повія Анжеліна.

Вік професії не завада. Нещодавно гуртом проводжали на пенсію старожилку - заслужена повія найбільшого борделю Європи розміняла вже шостий десяток.

Як живеться німецьким повіям, дивіться у спецпроекті ТСН "Тіло – в діло".

Читайте також:

Інтим за 1500 доларів: Україна стала новою Меккою секс-туризму

Проституція в Україні: сутенери в погонах

Тіло в діло: інтим-бізнес розвивається і в умовах кризи

Як живуть німецькі повії

Як живуть німецькі повії

Повʼязані теми:

Наступна публікація