Тіло в діло: інтим-бізнес розвивається і в умовах кризи

Тіло в діло: інтим-бізнес розвивається і в умовах кризи

Тіло в діло: інтим-бізнес розвивається і в умовах кризи

За даними міліції, вишукані леді продають годину кохання за 700 доларів.

Від трьохсот доларів за годину і дешевше коштують в Україні любощі повій. VIP путани, дівчата за викликом, ескорт-послуги. На кожен товар є свій покупець. Прайс кримінального інтиму - в черговій серії проекту "Тіло – в діло".

У міліції відмічають, що сьогодні важко відрізнити на вечірці повій від звичайних дівчат через відкритий модний одяг, вишуканий макіяж. Єдине, що може видавати – це мова.

За даними міліції, вишукані леді продають годину кохання за 700 доларів. Насправді, ці дівчата коштують не більше 300 дол. І це якщо пощастить із клієнтом. Утім, вони належать до касти елітних.

Віп-сегмент гуртується в готелях та нічних клубах. Шукачі любовних розваг знайдуть тут будь-яку екзотику. Приватний танок коштуватиме 200 умовних одиниць. Торг доречний. Екзотичний масаж – недорого.

За газетними оголошеннями ховаються повії за викликом. Коштують дешевше, ніж віп-дівчата.

На допомогу повіям та їх годувальникам приходять інформаційні технології. В мережі – сотні вебсайтів для замовлення сексу. Найдешевший варіант – гуртується обабіч доріг.

Ближче до ранку цей прайс можна ділити навпіл. Узимку знижки ще відчутніші. Що далі від центру міста, то дешевше. Проте ризик підхопити будь-яку болячку зростає.

Після того, як у пострадянських країнах офіційно з’явився джаз та секс, розпочалась ера ескорт-індустрії. Переважно послуги пропонують модельні агенції. Молода пані або юний мачо прикрасять ваше дозвілля.

В об’єктиви фотографів журналу Валіда Арфуша неодноразово потрапляли українські віпи з розкутими моделями. Але в чисті та світлі розваги без сексу видавець не вірить. За його даними, майже всі модельні агенції заробляють на цьому.

На кожен товар є свій покупець. І незважаючи на заборону проституції в Україні, кокотки і далі заробляють. За приблизними підрахунками, 700 мільйонів доларів щороку.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

Читайте також:

Тіло в діло: як стають повіями

Тіло в діло: за секс з повіями пропонують саджати на три роки

Проституція в Україні: здорових повій - лише 10%

Інтим-бізнес розвивається і в умовах кризи

Інтим-бізнес розвивається і в умовах кризи

Повʼязані теми:

Наступна публікація