Тіло в діло: за секс з повіями пропонують саджати на три роки

Депутати пропонують прийняти законопроект, який передбачає покарання за користування послугами повій. Жриці кохання та правоохоронці не вірять в його дієвість.

У Верховній раді зареєстровано законопроект, який передбачає серйозні штрафи, громадські роботи або ув'язнення на 3 роки за секс із повіями.

Змінити Адміністративний кодекс депутати намагалися ще рік тому. Тоді пропонували в якості покарання 170 гривень штрафу, якщо клієнта заскочать із повією, удвічі більше - за рецидив. Тоді законопроект відкликали і за півроку запропонували інший.

Згідно з проектом закону, в разі, якщо людина попадеться на користуванні послугами осіб, які займаються проституцією, має заплатити штраф до 8,5 тисяч гривень. Повторні втіхи загрожуватимуть громадськими роботами до двохсот сорока годин або обмеженням волі до трьох років. За зв'язок з неповнолітніми передбачається 5 років в’язниці.

У секс-індустрії таку депутатську ініціативу називали криміналізацією клієнта. Автор законопроекту Кирило Куликов називає свою ідею епатажною, утім, переконаний, закон має здолати найдревнішу професію.

"Ця країна не може бути борделем, тому що це гріх. І тому я звертаю на це увагу і не бачу нічого поганого якщо будуть виправні роботи. Якщо є час на проститутку, то чому не має часу помити вулицю, - каже Куликов.

Правозахисник Едуард Багіров за ідеєю боротьби з проституцією побачив порушення прав десятків тисяч українців. Мовляв, чоловік укладає договір із жінкою і платить їй за послуги задля задоволення власних сексуальних потреб.

В свою чергу правоохоронці такій ідеї законодавців не радіють. Тепер крім повій, їм доведеться ловити ще й їх клієнтів.

Самі жриці кохання вважають, що прийняття закону створить додаткову "кормушку" для міліції, котра й так бере гроші з повій.

Автори кримінальної відповідальності приводять як приклад досвід Європи. Наприклад, у Латвії, Італії або Норвегії секс за гроші загрожує чоловіку великим штрафом або в’язницею щонайменше на півроку.

Водночас у Швеції діє закон, котрий карає за користування послугами повій. Однак він не зменшив кількість клієнтів у працівниць секс-індустрії.

Чи зникне проституція з прийняттям нового закону?  Дивіться у спецпроекті ТСН "Тіло – в діло".

Проституція в Україні: здорових повій - лише 10%

Кожен шостий українець підтримує легалізацію проституції

Українки виступили проти проституції на Євро-2012

ВідеоТіло в діло: за секс з повіями саджатимуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: