Проституція в Україні: сутенери в погонах

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проституція в Україні: сутенери в погонах

Проституція в Україні: сутенери в погонах

Замість криміналітету бізнес інтим-послуг в Україні контролююють правоохоронці: в моду увійшли "суботники" для повій.

Організовують, контролюють і переймаються безпекою секс-бізнесу сутенери. В Україні їхній заробіток сягає від ста гривень до ста доларів із кожної повії.

Самі робітниці індустрії скаржаться, що часи "кришування" інтим-послуг минули, і тепер на їхній роботі переважно заробляють правоохоронці.

Кожна повія день у день старанно платить податки. "Працювала чи не працювала - 100 гривен треба давати", - зізнаються дівчата. І додають, що якщо грошей немає, міліція готова брати натурою. Щоправда, за їхніми словами, правоохоронці вирізняються особливими манерами.

"Ще й бісики пускають, посміхаються. Потім напиваються, то таке витворяють – хай Бог милує! Нікому не бажала б попасти в їхні п’яні руки", - розповіла київська повія Оксана.

Попрацювати задарма в повій називається "суботником". Коло друзів – це правоохоронці, які дозволяють комерційний секс при сплаті хабара-податка. Представники у погонах, наприклад, їхали за місто кудись відпочивали, на базах чи в готелях, і запрошували дівчат до себе, ті приїжджали і безкоштовно надавали їм інтимні послуги.

Дівчатам, які відмовляються вступати в "коло друзів", або їхати на "суботники", погрожують кримінальними справами за сутенерство або залякують, що розкажуть рідним про їхні заняття.

Громадські організації із захисту секс-працівників розповідають сотні прикладів беззаконня українських охоронців закону. До суду доходять поодинокі випадки. Правозахисники радять шукати причини в шести-семи-значних сумах, що фігурують у секс-індустрії.

Самі повії з міліцією воліють домовлятися. Так надійніше – правоохоронці закривають очі на секс-кубла й охороняють від наїздів бандитів. А поскаржитися на міліційні податки та їхнє свавілля українські гейші відверто бояться.

Про сутенерів у погонах дізнайтеся більше у відеосюжеті ТСН зі спецпроекту "Тіло - в діло".

Читайте також:

Тіло в діло: 95% жінок стали секс-рабинями добровільно

Тіло в діло: за секс з повіями пропонують саджати на три роки

Тіло в діло: як стають повіями

Проституція в Україні: здорових повій - лише 10%

Проституція в Україні: сутенери в погонах

Проституція в Україні: сутенери в погонах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація