Тіло в діло: як стають повіями

Система працює так, щоб завербовані вже не покидали брудного бізнесу. Вийти з нього можна лише вперед ногами.

Панель шукає робітників - конкурсу практично немає. Перевага надається сиротам, випускницям інтернатів, дівчатам з неблагополучних родин. Система працює так, щоб завербовані вже не покидали брудного бізнесу. Вийти з нього можна лише вперед ногами.

У нічні сутінки на узбіччя дороги наша героїня Олена вийшла, закінчивши 9 класів. Кругла сирота. Батько й мати згоріли від горілки в неї на руках. Вона двічі намагалася вбити себе.

У батьківському домі і після похорону була нескінченна низка скандалів і бійок. Давні друзі по чарці стежку сюди не забували.

Олена покинула будинок у селі, довго не вагаючись пішла на панель - і все.

Це звичайна історія. Лави проституток щодня поповнюють такі, як вона. Випускниці інтернатів, сироти, доньки домашніх тиранів. Їхнє життя до того було ще гіршим. А це наче і звільнення, і самостійне життя.

Вона так би й залишилася обслуговувати ласих до дитячого тіла, аби черговий клієнт не виштовхнув на повному ходу з машини, коли їх наздоганяла міліція.

Так вона і потрапила до реабілітаційного центру. За своє коротке життя поховала ще й доньку. Маля прожило 4 дні. А ще Олена, найімовірніше, ВІЛ-інфікована. Для підтвердження кров узяли повторно.

Вона гає час за в’язанням, і як справжня дитина, тішиться, що вийшло сплести два шалики. Вчиться розбірливо писати і читати - до 18 років їй було не до навчання.

На шляху іншої героїні реабілітаційний центр не зустрівся. Вона думала, кілька разів вийде на панель підзаробити грошей. І угрузла на 10 років.

Їй ніколи з нами розмовляти. Сигнал клаксона для неї – як заводський гудок - робоча ніч починається.

Із Мариною ми домовилися зустрітися наступного дня. У квартиру вона нас не запросила, лише на подвір’я. У цьому дворі її знають як матір трьох дітей. Хлопчикам - 11-ть, 9-ть і 7-м років. Щодо маминої роботи зайвих запитань поки що не ставлять.

Насправді вдень мама домогосподарка, вночі - повія. Вона укотре мріє все змінити, і вкотре знає, що все залишиться, як є.

Цієї ночі вона знову намагатиметься продати своє тіло якнайдорожче - 300 доларів. Якщо пощастить, буде один клієнт за ніч. Якщо ні, то свої 300 доларів вона отримає за одноразові любощі з сімома чоловіками. Поки що обличчя й тіло дозволяють. За кілька років таких грошей вже ніхто не дасть.

Бойовий макіяж робить у квартирі подруги, щоб хлопчики не бачили. А перед самісіньким виходом випиває 200 грамів горілки. Стандартна доза, щоб подолати професійну хворобу - віразу до самої себе.

Найвідоміша сутенерка Одеси - матуся - як її тут називають - бабуся одеської проституції. 30 років у бізнесі і ще стільки ж сиділа на голці. Чистий опіум - замість горнятка ранкової кави. Вона покинула наркотики після третього терміну у в’язниці. Нині на неї працює 6 дівчат, теж залежні в минулому.

Ті, хто помер, до останнього стояли на трасі. Тіло вже як ганчір’я, і за такою ж ціною. Коли повія виходить у тираж, для неї і 20-ть гривень стають грошима.

Про такий кінець не попередить жодна сутенерка. Новобранкам спочатку кажуть – це легкі гроші. Перші три рази підкладають під перевірених клієнтів. Якщо вона сама не пішла з панелі після першого місяця роботи, усю важкість легких грошей вона відчує на власному тілі.

Чому дівчата йдуть на панель? Дивіться у спецпроекті ТСН "Тіло – в діло".

Читайте також:

Тіло в діло: за секс з повіями пропонують саджати на три роки

Проституція в Україні: здорових повій - лише 10%

Кожен шостий українець підтримує легалізацію проституції

 

ВідеоТіло в діло: як стають повіями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: