30 мільйонам українців загрожує потоп

Дата публікації
Перегляди
6744
Поділитись:
WhatsApp
Viber
30 мільйонам українців загрожує потоп

Українцям загрожує потоп / Фото: УНІАН

Через незаконне намивання піску на Дніпрі може прорвати всі дамби, що загрожує українцям величезним потопом.

Через незаконне намивання піску в Дніпрі кожен другий українець може потонути, попереджають екологи. Екологічна катастрофа загрожує щонайменше 30 мільйонам людей, зокрема й одному з депутатів, що незаконно намиває пісок, з'ясували "Гроші".

За словами експертів, продовження намивання піску на берегах Дніпра може призвести до потопу, який спровокує руйнацію Канівської ГЕС і всіх дамб, що стоять нижче по річці на території України.

Зараз у Конча-Заспі через намивання піску для олігархів, чи не кожен із яких хоче свою кишенькову Рів'єру, нищиться природа. 

Намити один гектар коштує 750 тисяч гривень За неофіційними даними в акваторії Дніпра вже намито 900 гектарів. Вартість цього - 675 мільйонів гривень.

Дніпро просто засипається піском. Та сама ситуація відбувається на Десні, що загрожує старій дамбі на Київському морі. За словами екологів, у разі, якщо дамба зруйнується, за 10 хвилин вода зруйнує весь Лівий берег Києва.

Крім того, пісок тут видобувається незаконно. І цьому звинувачують одного з нардепів, але він усе спростовує. Втім, незаконне намивання піску загрожує не лише потопом, а ще й загибеллю річок.

Читайте також:

З кранів киян потече зелена вода

Спека та водорості перетворюють Дніпро на болото

Волинь щорічно зменшується на десятки квадратних кілометрів

30 мільйонам українців загрожує потоп

30 мільйонам українців загрожує потоп

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6744
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація