Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Асад планує залишатися президентом Сирії до 2021 року

Асад став сирійським лідером в липні 2000-го.

Президент Сирії Башар Асад заявив, що планує займати пост глави держави як мінімум до закінчення свого третього семирічного терміну в 2021 році.

Про це пише The New York Times.

Глава держави також виключив можливість політичних змін, до того моменту, поки урядові війська не виграють війну. Президент додав, що стан суспільного устрою в Сирії нині "набагато краще, ніж до війни".

Нагадаємо, що Асад став сирійським лідером в липні 2000-го. В третій раз переобрався президентом в червні 2014 року, отримавши 88,7 відсотка голосів. Голосування проходило в умовах громадянської війни та бойкотировалось опозицією.

Протистояння сирійського президента Башара Асада і бунтівників, які вимагають його відставки, почалося в 2011 році. В ході збройного конфлікту набрали чинності екстремістські організації. В результаті бойових дій загинули понад 300 тисяч чоловік.

Нагадаємо, що США звинуватили Сирію у використанні "голоду як знаряддя війни" проти цивільних. Згідно Женевським конвенціям, це є військовим злочином.

У Вашингтоні вважають відхилення сирійським режимом запитів ООН про надання допомоги жителям східного Алеппо фактичною готовністю морити жителів міста голодом.

Відео Москва заперечує причетність до останнього авіанальоту на сирійську провінцію Ідліб

Залиште свій коментар

Вибір редакції