Бельгія подовжила жорсткий карантин до 1 квітня

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бельгія подовжила жорсткий карантин до 1 квітня

Associated Press

Від початку пандемії у Бельгії на COVID-19 захворіли понад 718,8 тис. людей.

У Бельгії ухвалили рішення щодо подовження чинного локдауну до 1 квітня. Водночас деякі обмеження планують пом'якшити вже від 13 лютого.

Про це у п'ятницю, 5 лютого, заявив бельгійський прем'єр-міністр Александер Де Кроо, пише CNN.

Зазначається, що від 13 лютого за умови дотримання суворих протиепідемічних заходів відновити роботу зможуть перукарні. Однак іншим немедичним контактним підприємствам, зокрема косметологічним центрам чи тату-майстерням, дозволять відкритися лише від 1 березня. Бари і ресторани, які припинили роботу ще в жовтні минулого року, також залишаться закритими.

"Ситуація з коронавірусом в нашій країні була досить стабільною від початку грудня. Ми бачили, що кількість госпіталізацій та смертей зменшується, але, з іншого боку, ми бачимо, що кількість підтверджених інфекцій залишається приблизно на тому ж рівні", - наголосив очільник бельгійського уряду. 

Восени влада Бельгії заборонила всі колективні заходи та релігійні служби, закрила ресторани та бари, а громадян закликала уникати подорожей за кордон. Роботу припинили усі магазини, що не продають товари першої необхідності, а також заклади, робота в яких передбачає тісний контакт із клієнтом. Окрім того, в країні діяла комендантська година.

Від початку пандемії у Бельгії на COVID-19 захворіли понад 718,8 тис. людей, 21 260 з яких померли від ускладнень інфекції, а ще понад 45,7 тис. - вилікувалися.

Нагадаємо також, що від 27 січня до 1 березня жителям Бельгії заборонено виїжджати на відпочинок за кордон. Заборона на "несуттєві" поїздки діє також для людей, які хочуть відвідати країну. 

Євросоюз оновив правила пересування і запровадив "темно-червоні" коронавірусні зони

Євросоюз оновив правила пересування і запровадив "темно-червоні" коронавірусні зони
Наступна публікація